Szkolenia

 • 18 zagadnień

  Kurs ArchiCAD 27 – projektowanie wnętrz

  Kurs projektowania wnętrz w programie ArchiCAD 27 od podstaw. 20 godzin przejrzystych lekcji wideo, dostępnych całą dobę. W cenie roczna licencja edukacyjna ArchiCAD 27 i certyfikat MEiN.

 • 12 zagadnień

  Kurs dekoratora wnętrz

  Kurs dekoratora wnętrz to ponad 13 godzin materiałów wideo, testy cząstkowe oraz końcowy, a także certyfikat MEiN.

 • 3 zagadnienia

  Kurs doboru barw i deseni we wnętrzu

  to wspaniała i wysmakowana podróż po świecie kolorów i wzorów, uwzględniająca sposoby łączenia barw i deseni. W pakiecie szczegółowa wiedza dotycząca stosowania iluzji optycznych i trików wnętrzarskich, a także psychologicznego wpływu barw na samopoczucie człowieka.  Lekcje wideo i materiały do pobrania. Certyfikat MEiN.

 • 9 zagadnień

  Kurs historii wnętrz – od antyku do współczesności

  to fascynująca podróż po stylach wnętrzarskich, od antyku do współczesności. Kurs obejmuje historię mebli, detali, wzornictwa, ornamentyki, barw i stylistyk wnętrzarskich, z uwzględnieniem tkanin i materiałów. Szkolenie pokazuje jak wykreować współczesne, wysmakowane wnętrze z wykorzystaniem elementów historycznych, a także jakie są obecnie obowiązujące style wnętrzarskie. Na koniec kursu otrzymuje się certyfikat Ministerstwa Edukacji i Nauki. Lekcje wideo i materiały do pobrania.

 • 0 zagadnienia

  Kurs hybrydowy – stacjonarnie i online – projektowanie wnętrz

  Kurs hybrydowy to połączenie szkolenia online na platformie edukacyjnej z kursami stacjonarnymi, odbywającymi się w weekendy w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Szczegółowe informacje o zajęciach stacjonarnych na www.creator.net.pl .

 • 1 zagadnienie

  Kurs materiałoznawstwa we wnętrzu mieszkalnym

  Kompleksowa wiedza, od podstaw, o materiałach, technologiach i sposobach montażu, w formie lekcji wideo.  Certyfikat MEiN potwierdza zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych.

 • 6 zagadnień

  Kurs projektowania kuchni

  Szkolenie obejmuje projektowanie kuchni zgodnie z normami, instalacjami, oświetleniem, AGD i pełnym wyposażeniem, w różnych układach funkcjonalnych, z uwzględnieniem zróżnicowanych materiałów wykończeniowych. Certyfikat MEiN.

 • 5 zagadnień

  Kurs projektowania łazienek

  Podczas zajęć nauczysz się jak  tworzyć kompleksowe projekty łazienek we wnętrzach mieszkalnych, zgodnie z normami architektonicznymi, z uwzględnieniem szczegółowego wyposażenia, ceramiką, bateriami, materiałami wykończeniowymi, oświetleniem, instalacjami i wentylacją. Po ukończeniu kursu, gwarantowany certyfikat Ministerstwa Edukacji i Nauki .

 • 2 zagadnienia

  Kurs projektowania oświetlenia

  Na kursie nauczysz się jak zaprojektować oświetlenie i elektrykę we wnętrzu mieszkalnym, zgodnie z normami. Poznasz oznaczenia, rodzaje i systemy stosowane projektowaniu w instalacji oświetleniowo-elektrycznej. Nauczysz się jakie rodzaje lamp stosuje się do oświetlania poszczególnych pomieszczeń o zróżnicowanych funkcjach, jak np. salon, jadalnia, kuchnia, garderoba, łazienka, pokój dla dzieci, kącik do pracy itp. Szczegółowo rozrysujesz punkty świetlne i elektryczne na konkretnym rzucie mieszkania. Na koniec otrzymasz certyfikat MEiN.

 • 5 zagadnień

  Kurs projektowania pokojów dla dzieci

  Kurs projektowania pokojów dla dzieci w klarowny sposób nauczy Cię aranżacji przestrzeni dla dzieci od niemowlaka, do nastolatka, z pełnym wyposażeniem i doborem materiałów. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat MEiN

 • 30 zagadnień

  Kurs projektowania wnętrz + ArchiCAD 27

  35 godzin wykładów i zajęć praktycznych w formie wideo. Kompleksowa nauka projektowania wnętrz od podstaw i obsługi programu ArchiCAD 27. W cenie roczny dostęp do licencji edukacyjnej programu. Certyfikat Ministerstwa Edukacji Narodowej po ukończeniu kursu.

 • 19 zagadnień

  Kurs projektowania wnętrz + SketchUp Pro 2024

  Kurs projektowania wnętrz i nauki programu SketchUp Pro. Ponad 25 godzin materiałów wideo, testy cząstkowe oraz egzamin końcowy, potwierdzony certyfikatem MEiN

 • 12 zagadnień

  Kurs projektowania wnętrz podstawowy

  Szkolenie podstawowe z zakresu projektowania wnętrz mieszkalnych. 15 godzin lekcji w formie wideo, quizy cząstkowe i testy sprawdzające. Certyfikat Ministerstwa Edukacji Narodowej po ukończeniu.

 • 7 zagadnień

  Kurs SketchUp Pro 2024- projektowanie wnętrz

  10 godzin szkolenia w formie lekcji wideo. Kompleksowa nauka tworzenia rzutów 2D, wizualizacji i projektów 3D w programie SketchUp Pro 2024. Certyfikat Ministerstwa Edukacji Narodowej po ukończeniu kursu.

 • 11 zagadnień

  Kurs stylizacji wnętrz

  to nauka doboru elementów wyposażenia ze szczególnym uwzględnieniem trendów w designie w połączeniu z funkcjonalnością uwzględniającą normy i ergonomię. Szkolenie obrazuje drogę jaką przechodzi stylista by wykreować wysmakowane wnętrze z zachowaniem niezbędnych wymogów projektowych. Na koniec kursu otrzymuje się certyfikat MEiN. 13 godz. lekcji wideo i materiały do pobrania.