Kurs Archicad online

Wymagania Klientów odnoście projektów budynków i właściwego zaplanowania przestrzeni mieszkalnej stanowią dla architektów i projektantów nie lada wyzwanie. Dziś chcąc cieszyć się dużym uznaniem, nie wystarczy jedynie znajomość aktualnych trendów. Należy umieć je przedstawić we właściwy sposób, aby jak najlepiej spełnić potrzeby i oczekiwania zainteresowanych osób. Właśnie dlatego dla wszystkich, którzy pragną zwiększać swoje kwalifikacje, przygotowaliśmy kurs ArchiCAD online! Po jego zrealizowaniu dowiesz się, jak używać i wykorzystywać w codziennej pracy program podnoszący standard Twoich projektów. Poznaj funkcjonowanie programu ArchiCAD od podstaw i przekonaj się, że od teraz Twoje projekty zadowolą nawet tych najbardziej wymagających Klientów! Zapraszamy do zakupienia kursu

Rozbudowany kurs ArchiCAD online – sprawdź, która wersja najlepiej spełni Twoje potrzeby

Kurs ArchiCADA online przygotowaliśmy w dwóch wersjach. Pierwsza obejmuje 20 godzin nauki, gdzie wiedzę zaczniesz zdobywać od podstaw. Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś styczności z programem, nic nie szkodzi! Wiedza ułożona w przystępny sposób pozwala krok po kroku poznać tajniki programu. Z kolei drugi kurs ArchiCAD online obejmuje 15 godzin wiedzy teoretycznej z zakresu projektowania wnętrz, a następnie możliwość wykorzystania jej w praktyce podczas 20 godzin nauki o działaniu programu ArchiCAD. Możemy śmiało powiedzieć, że ArchiCAD kurs online to najprostszy sposób na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych oraz kompetencji, które oceniane są przez Klientów chcących zaprojektować swoje mieszkanie bądź dom. Dzięki szkoleniu zyskasz pewność, że poznasz wszystkie najważniejsze informacje pozwalające na swobodne wykonywanie komputerowych projektów. Musimy także wspomnieć, że nasze kursy wyróżnia duża dokładność. Wszystkie poruszane zagadnienia, jak najlepiej wyczerpują konkretne tematy.

Do kogo skierowany jest kurs ArchiCAD online? I Ty możesz rozwinąć swoje hobby

Dostępny kurs ArchiCADA online skierowany jest zarówno do osób posiadających wiedzę z zakresu projektowania wnętrz, jak i tych, którzy zdecydowali się na zmianę ścieżki zawodowej. Stąd właśnie dwie wersje kursów. Jeśli jesteś początkujący, wybierz rozbudowane szkolenie pozwalające Ci na uporządkowanie niezbędnej wiedzy. Nasza firma CREATOR wychodzi z założenia, że niemalże w każdej chwili można zwiększyć swoje kwalifikacje i cieszyć się jeszcze większym uznaniem na rynku. Jeśli nie masz czasu na uczestnictwo w stacjonarnych zajęciach bądź w Twoim mieście nie ma ciekawej oferty szkoleń, to nasz kurs ArchiCAD online jest doskonałym wyborem! Zarówno siedząc w domu, jak i będąc w podróży, możesz zdobywać cenną wiedzę wprost od wykwalifikowanych projektantów! Brzmi interesująco? W takim razie już teraz zdecyduj się na zakup! Profesjonalne kursy są w zasięgu Twojej ręki!

kurs archicad online

Archicad kurs online z certyfikatem otwiera przed Tobą nowe możliwości zawodowe! Sprawdź

Indywidualna realizacja kursu ArchiCAD daje Ci pełną swobodę. Jeśli któreś z zagadnień sprawiło Ci więcej problemów, wracaj do niego wielokrotnie, dopóki nie poczujesz, że opanowałeś całą wiedzę. Poprzez naukę dopasowaną do Twoich możliwości jesteś w stanie zrealizować postawione przed sobą cele zawodowe! Nie płacąc kroci, możesz właśnie teraz rozpocząć nowy zawód lub zyskać cenne doświadczenie. Dokładamy wszelkich starań, aby ArchiCAD kurs online spełniał wszystkie Twoje oczekiwania, a wydane środki finansowe były inwestycją w swój samorozwój! W naszej ofercie znajdziesz również inne kursy podnoszące kwalifikacje. Każdy z nich kończy się wydaniem certyfikatu MEN potwierdzającego Twoje nabyte umiejętności. Postaw na pełen profesjonalizm i już teraz przejdź do realizacji szkolenia. Zapraszamy!

KURS ARCHICAD ONLINE – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA – FAQ

1. Co potrzebuje, aby zacząć kurs ArchiCAD online?

Niezbędny jest komputer spełniający określone wymagania. Dla zainteresowanych przygotowaliśmy listę wskazującą na stan techniczny urządzenia, na którym możliwe będzie zainstalowanie programu.

2. Czy mogę jakoś sprawdzić stany wiedzy, kiedy ukończę kurs ArchiCADA online?

Oczywiście, że tak! Każdy blok tematyczny kończy się krótkim testem, dzięki czemu wiesz, czy opanowałeś cały zakres materiału. Widząc, co wykonałeś źle, możesz powrócić do lekcji i skorygować drobne niedociągnięcia.

3. Co jeszcze zapewnia ArchiCAD kurs online?

Każdy z uczestników dostaje roczną licencję na program! Niemalże od razu po zdobyciu niezbędnej wiedzy możesz przejść do wykorzystywania jej w praktyce bez zbędnego martwienia się o wykupywanie dostępu do programu.