Kurs Sketchup (Pro) online

SketchUp to tuż obok Archicada program cieszący się dużą popularnością wśród projektantów wnętrz. Pozwala na tworzenie profesjonalnych projektów domów, mieszkań, ogrodów, a nawet mebli. Można śmiało powiedzieć, że jego wszechstronne zastosowanie podnosi jakość realizowanych aranżacji, dając zainteresowanym Klientom pełen wgląd do tego, jak będzie wyglądała ich wymarzona przestrzeń. Efektem popularności programu jest stworzony przez naszą firmę CREATOR kurs SketchUp online! Nie tylko zapewnia podstawową wiedzę, ale również sprzyja zwiększaniu swoich kompetencji zawodowych. Poruszane zagadnienia oraz ich dokładne omówienie spełni oczekiwania zarówno początkujących projektantów, jak i tych, którzy rozwijają się w zawodzie od dłuższego czasu. Sprawdź koniecznie!

Dlaczego warto wybrać kurs SketchUp (Pro) online? Poznaj jego największe zalety

Nie ulega wątpliwości, że SketchUp szkolenie online nie tylko zwiększa Twoje kwalifikacje, ale przede wszystkim ppomaga w sprawnym realizowaniu zleceń. Z jego wykorzystaniem projektowanie i przedstawianie pomysłów Klientom stanie się przyjemnością. Wiedząc, jak korzystać z dostępnych funkcji, możesz z łatwością nanosić zmiany i oceniać ich wygląd. Aktualnie każdy architekt chcący sprostać wygórowanym wymaganiom stawianym przez rynek powinien podnosić jakość swoich projektów. Dlatego właśnie oferowany przez nas kurs online SketchUp jest strzałem w przysłowiową dziesiątkę! Bogaty w specjalistyczną wiedzę dostarczy Ci najważniejszych informacji teoretycznych, a także rozwinie zdolności praktyczne. Po zakończonym bloku tematycznym masz możliwość wykonania testu sprawdzającego stan nabytej wiedzy. Dzięki temu z łatwością sprawdzisz, czy prawidłowo opanowałeś zagadnienie i nie potrzebujesz powtórki.

Zdecyduj się na SketchUp kurs online i zdobądź wiedzę prosto od profesjonalistów

Nasza firma CREATOR dokłada wszelkich starań, aby szkolenie, jak najlepiej spełniało Twoje oczekiwania względem jakości merytorycznej. Poszczególne zagadnienia omawiane są przez wysoce wykwalifikowanych projektantów posiadających szeroką wiedzę teoretyczną i bogate zaplecze praktyczne. Poruszane tematy tłumaczą w przystępny i zrozumiały dla każdego sposób. Co więcej, do całego kursu SketchUp online podchodzą z bardzo dużym zaangażowaniem. Pamiętaj, że zdobywanie wiedzy wprost od pasjonatów to najłatwiejsza droga do osiągnięcia ustalonych celów zawodowych. SketchUp kurs online został podzielony w zależności od stopnia zaawansowania Twojej wiedzy. Dla zawodowych projektantów przygotowaliśmy 10-godzinne szkolenie praktyczne. Z kolei początkujący mają do dyspozycji kurs rozszerzony o część teoretyczną. Poznaj podstawowe zasady projektowania wnętrz, a następnie wykorzystaj je w praktyce!

kurs sketchup online

Chcesz zostać uznanym projektantem! Nasz kurs online SketchUp Ci to umożliwi

Kurs SketchUp online kończy się wydaniem certyfikatu Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dokument ten jest potwierdzeniem Twoich kwalifikacji umożliwiającym otworzenie własnego biura projektowego lub podjęcie pracy w profesjonalnej firmie. Szkolenie online możesz realizować w dowolnym momencie. Po zapisaniu się dostajesz 12 miesięcy nieograniczonego dostępu. Nasza firma CREATOR tworząc rozbudowaną strefę kursów, zadbała również o jeszcze jeden aspekt, a mianowicie cenę dostępną na każdą kieszeń. Czy może być coś lepszego niż samorozwój w zaciszu domowym i to bez wydawania kroci? Nie zastanawiaj się i już teraz umocnij swoją pozycję na rynku projektantów. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z naszymi specjalistami! Służymy profesjonalnym doradztwem w przypadku jakichkolwiek problemów z zapisem. Zapraszamy!

KURS SKETCHUP ONLINE – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA – FAQ

1. Ile trwa przygotowany przez Was kurs SketchUp online?

To zależy od rodzaju kursu, jaki wybierzesz. Szkolenie zawierające dodatkowo podstawową wiedzę teoretyczną trwa około 25 godzin. Wersja przeznaczona dla nieco bardziej zaawansowanych została rozłożona na 10 godzin.

2. Czy kurs online SketchUp wyróżnia się wysokim poziomem trudności?

Nie. Sam w sobie program jest bardzo prosty w obsłudze. Dodatkowo zebrana wiedza została przedstawiona w jasny i zrozumiały sposób. Możemy śmiało powiedzieć, że ukończony kurs SketchUp online zwiększa przyjemność i satysfakcję z wykonywanych projektów.

3. Jak długie są konkretne bloki tematyczne?

SketchUp szkolenie online to doskonały wybór dla osób, które nie dysponują zbyt dużą ilością czasu. Czas trwania lekcji mieści się w przedziale 20 – 30 minut, których wygospodarowanie w ciągu dnia nie będzie stanowiło problemu. Co więcej, krótkie lekcje pozwolą Ci zachować ciągłość nauki bez wielu dni przerwy.