Kurs projektowania wnętrz podstawowy

Szkolenie podstawowe z zakresu projektowania wnętrz mieszkalnych. 15 godzin lekcji w formie wideo, quizy cząstkowe i testy sprawdzające. Certyfikat Ministerstwa Edukacji Narodowej po ukończeniu.

Jeśli:
– pasjonujesz się projektowaniem wnętrz
– chcesz zdobyć nowy zawód
– doradzasz znajomym i rodzinie w aranżacji przestrzeni
– myślisz, że masz ku temu predyspozycje lub artystyczną duszę
– projektujesz intuicyjnie, ale brakuje Ci usystematyzowanej wiedzy
– chcesz porzucić pracę w korporacji i zostać freelancerem
ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie.

Na zajęciach nauczysz się, jak tworzyć rzuty, widoki i przekroje. Dowiesz się, jak zwymiarować wnętrze, zaprojektować poszczególne pomieszczenia o różnych funkcjach (np. salon, sypialnia, pokój dla dziecka, garderoba, gabinet do pracy) wraz z układem podłóg, oświetlenia, elektryki i hydrauliki. Poznasz również tajniki materiałoznawstwa i nadasz przestrzeni dowolny klimat i styl. Zdobędziesz także praktyczną wiedzę dotyczącą profesjonalnej współpracy z klientem i tworzenia umów.

Skorzystaj z wygodnego dostępu do aż 15 godzin nagranych lekcji, które możesz odtwarzać wielokrotnie. Modułom towarzyszą quizy i testy cząstkowe, dzięki którym sprawdzisz swoją wiedzę. Na zakończenie kursu wystawiamy certyfikat uczestnictwa na drukach MEN.

Zapisanie się na kurs gwarantuje Ci 180-dniowy, nieograniczony dostęp do materiałów, z których możesz korzystać wielokrotnie, w dogodnym dla Ciebie czasie.

Po prawej stronie znajdziesz materiał wideo prezentujący charakter tego szkolenia.

Treść szkolenia:

Rozwiń wszystkie
Niezapisany/a
990 zł (PROMOCJA - TERAZ 799 zł)

Szkolenie zawiera:

  • 12 zagadnień
  • 51 tematów
  • 4 Quizy
  • Certifikat