Kurs projektowania wnętrz + SketchUp Pro 2022

Kurs projektowania wnętrz i nauki programu SketchUp Pro. Ponad 25 godzin materiałów wideo, testy cząstkowe oraz egzamin końcowy, potwierdzony certyfikatem MEiN

Kurs projektowania wnętrz oraz nauki programu SketchUp Pro, to ponad 25 godzin materiałów wideo, dzięki którym nauczysz się stworzyć pierwszy projekt mieszkania. Całe szkolenie podzielone jest na dwie części. W trakcie nauki sprawdzisz swoją wiedzę podczas testów cząstkowych, a egzamin końcowy zagwarantuje Ci otrzymanie certyfikatu Ministerstwa Edukacji i Nauki.

W pierwszej części kursu poznasz zarys historii sztuki, współczesne stylistyki, a także tajniki barw i triki wnętrzarskie. Dowiesz się, jak poprawnie zaplanować elektrykę, hydraulikę i oświetlenie. Nauczysz się projektować konkretne pomieszczenia, biorąc pod uwagę normy ergonomiczne, materiałoznawstwo i kompozycję. Tworzenie rzutów, widoków oraz przekrojów przestanie być dla Ciebie wyzwaniem. Będziesz także wiedzieć, jak tworzyć umowy i współpracować z klientami.

W drugiej części czeka Cię praca w programie SketchUp Pro. Jest to intuicyjne oraz łatwe w obsłudze narzędzie, dzięki któremu zaprojektujesz kompleksowe wnętrze apartamentu, mieszkania lub całego domu. SketchUp Pro umożliwia tworzenie poszczególnych elementów i całych mebli, widoków 3D, wizualizacji oraz całościowego trójwymiarowego projektu.  

Kliknij na wideo po prawej stronie, aby obejrzeć skrót kursu.

Zapisując się na szkolenie, otrzymujesz aż 180 dni dostępu do wszystkich lekcji, które możesz odtwarzać wiele razy, w dowolnym czasie, przez całą dobę.

Zakres tematyczny i poziom zajęć odpowiada kursom prowadzonym przez nas stacjonarnie www.creator.net.pl

Kurs jest skierowany dla osób, które chciałyby zdobyć nowe kompetencje zawodowe lub interesują się projektowaniem wnętrz hobbystycznie i sprawnie posługują się myszką ze scrollem.

Prosimy o sprawdzenie, zamieszczonych poniżej, minimalnych i rekomendowanych wymagań sprzętowych komputera, które umożliwiają obsługę programu Sketchup, przed wykupieniem kursu. Bezpłatna wersja edu. jest obecnie udostępniania przez producenta na 7 dni.

Na kursie będziesz pracować na załączonym poniżej podkładzie rysunkowym, który będzie bazą wyjściową do stworzenia kompletnego projektu mieszkania oraz jego modelu 3D

Treść szkolenia:

Rozwiń wszystkie

I CZĘŚĆ - WYKŁADY - ZAJĘCIA TEORETYCZNE

II CZĘŚĆ - NAUKA PROGRAMU SketchUp Pro 2022 - ZAJĘCIA PRAKTYCZNE
Rozdział XIII: Podstawy modelowania
ROZDZIAŁ XIV: Modelowanie szczegółowe
Niezapisany/a
1290 zł (PROMOCJA - TERAZ 890 zł)

Szkolenie zawiera:

  • 19 zagadnień
  • 77 tematów
  • 6 Quizy
  • Certifikat