Kurs projektowania wnętrz + ArchiCAD 27

35 godzin wykładów i zajęć praktycznych w formie wideo. Kompleksowa nauka projektowania wnętrz od podstaw i obsługi programu ArchiCAD 27. W cenie roczny dostęp do licencji edukacyjnej programu. Certyfikat Ministerstwa Edukacji Narodowej po ukończeniu kursu.

Program szkolenia obejmuje:

  • 15 godzin wykładów systematyzujących wiedzę teoretyczną
  • 20 godzin zajęć praktycznych w programie Archicad
  • quizy cząstkowe i egzamin końcowy
  • certyfikat Ministerstwa Edukacji i Nauki

Zajęcia pokażą Ci drogę, jaką należy przejść, by stworzyć kompleksowy projekt mieszkania, wraz z układem funkcjonalnym, pełnym wyposażeniem, w określonym stylu i kolorystyce, z instalacjami, rzutami wyburzeń, inwentaryzacji powykonawczej itp., korzystając z użytecznego narzędzia, jakim jest ArchiCAD.

Kurs jest podzielony na dwie części. Pierwsza to wykłady, które nauczą Cię jak projektować pomieszczenia o zróżnicowanych funkcjach jak np. salon, sypialnia, pokoje dzieci, garderoby, gabinety wraz z układem podłóg i oświetlenia, elektryką, hydrauliką i materiałoznawstwem. Nauczysz się profesjonalnej współpracy z klientem i poznasz sposoby jak odczytywać jego oczekiwania, prezentować koncepcje i tworzyć umowy.

Druga część to praca w Archicadzie. Pracując na rzucie 56-metrowego apartamentu, poznasz praktyczne możliwości, jakie daje ArchiCAD w profesjonalnym projektowaniu, tworząc rzuty, widoki, przekroje 2D, wizualizacje 3D z parametrami renderowania i pełną dokumentacją.

Zapisanie się na kurs gwarantuje Ci 180-dniowy, nieograniczony dostęp do materiałów, z których możesz korzystać wielokrotnie, w dogodnym dla Ciebie czasie.

Zakres tematyczny i poziom szkolenia odpowiada naszym kursom stacjonarnym www.creator.net.pl

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które nie mają wykształcenia kierunkowego, ale chciałyby zdobyć nowy zawód lub pasjonują się projektowaniem wnętrz i potrafią sprawnie posługiwać się myszką ze scrollem.

Poniżej zamieszczone są minimalne oraz rekomendowane wymagania sprzętowe komputera, które umożliwiają obsługę programu Archicad. Prosimy o zapoznanie się z nimi przed zakupem kursu.

Na kursie będziesz pracować na załączonym poniżej podkładzie rysunkowym, który będzie bazą wyjściową do stworzenia kompletnego projektu mieszkania oraz jego modelu 3D.

Treść szkolenia:

Rozwiń wszystkie

I CZĘŚĆ - WYKŁADY - ZAJĘCIA TEORETYCZNE

II CZĘŚĆ - NAUKA PROGRAMU ARCHICAD - ZAJĘCIA PRAKTYCZNE
ROZDZIAŁ XIII - PODSTAWY MODELOWANIA
ROZDZIAŁ XIV - PODSTAWY DOKUMENTACJI
ROZDZIAŁ XV: Modelowanie - elementy uzupełniające
ROZDZIAŁ XVI: Dokumentacja - dokumenty uzupełniające
ROZDZIAŁ XVII: Wizualizacja
Niezapisany/a
1590 zł (PROMOCJA - TERAZ 990 zł)

Szkolenie zawiera:

  • 30 zagadnień
  • 104 tematów
  • 8 Quizy
  • Certifikat