Szkolenia

 • 18 / 0

  Kurs ArchiCAD 26 – projektowanie wnętrz

  Kurs projektowania wnętrz w programie ArchiCAD 26 od podstaw. 20 godzin przejrzystych lekcji wideo na platformie e-learningowej. W cenie licencja edukacyjna ArchiCAD 26 i certyfikat MEN.

 • 12 / 0

  Kurs dekoratora wnętrz

  Kurs dekoratora wnętrz to ponad 13 godzin materiałów wideo, testy cząstkowe oraz końcowy, a także certyfikat MEiN.

 • 0 Zagadnienia

  Kurs hybrydowy – stacjonarnie i online – projektowanie wnętrz

  Kurs hybrydowy to połączenie szkolenia online na platformie edukacyjnej z kursami stacjonarnymi, odbywającymi się w weekendy w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Szczegółowe informacje o zajęciach stacjonarnych na www.creator.net.pl .

 • 6 / 0

  Kurs projektowania kuchni

  Szkolenie obejmuje projektowanie kuchni zgodnie z normami, instalacjami, oświetleniem, AGD i pełnym wyposażeniem, w różnych układach funkcjonalnych, z uwzględnieniem zróżnicowanych materiałów wykończeniowych. Certyfikat MEiN.

 • 5 / 0

  Kurs projektowania łazienek

  Podczas zajęć nauczysz się jak  tworzyć kompleksowe projekty łazienek we wnętrzach mieszkalnych, zgodnie z normami architektonicznymi, z uwzględnieniem szczegółowego wyposażenia, ceramiką, bateriami, materiałami wykończeniowymi, oświetleniem, instalacjami i wentylacją. Po ukończeniu kursu, gwarantowany certyfikat Ministerstwa Edukacji i Nauki .

 • 5 / 0

  Kurs projektowania pokojów dla dzieci

  Kurs projektowania pokojów dla dzieci w klarowny sposób nauczy Cię aranżacji przestrzeni dla dzieci od niemowlaka, do nastolatka, z pełnym wyposażeniem i doborem materiałów. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat MEiN

 • 30 / 0

  Kurs projektowania wnętrz + ArchiCAD 26

  35 godzin wykładów i zajęć praktycznych w formie wideo. Kompleksowa nauka projektowania wnętrz od podstaw i obsługi programu ArchiCAD 26. W cenie roczny dostęp do licencji edukacyjnej programu. Certyfikat Ministerstwa Edukacji Narodowej po ukończeniu kursu.

 • 19 / 0

  Kurs projektowania wnętrz + SketchUp Pro 2022

  Kurs projektowania wnętrz i nauki programu SketchUp Pro. Ponad 25 godzin materiałów wideo, testy cząstkowe oraz egzamin końcowy, potwierdzony certyfikatem MEiN

 • 12 / 0

  Kurs projektowania wnętrz podstawowy

  Szkolenie podstawowe z zakresu projektowania wnętrz mieszkalnych. 15 godzin lekcji w formie wideo, quizy cząstkowe i testy sprawdzające. Certyfikat Ministerstwa Edukacji Narodowej po ukończeniu.

 • 7 / 0

  Kurs SketchUp Pro 2022- projektowanie wnętrz

  10 godzin szkolenia w formie lekcji wideo. Kompleksowa nauka tworzenia rzutów 2D, wizualizacji i projektów 3D w programie SketchUp Pro 2022. Certyfikat Ministerstwa Edukacji Narodowej po ukończeniu kursu.